Hakkımızda

1996 yılında, Universal tezgahların ithalat satışı konularında hizmet vermek üzere kurulan Bahar Makina San. Tic.A.Ş. Bugüne dek istikrarlı büyümesini gerçekleştirmiştir.

Bahar Makina çeşitli tezgahlarda kendi markasını oluşturmuş ve bu makinalara yüksek özellikler kazandırarak piyasaya sunmuştur. Ayrıca Takım Tezgahları konusunda lider firmaların bayiliklerini bünyesinde toplayarak ürün yelpazesi ve müşteri kitlesini geliştirmiştir.Satış sonrası teknik servisi ile müşterisine büyük rahatlık yaşatan Bahar Makina sanayicilere en iyi hizmeti vermektedir.
Bahar Makina'nın ürün yelpazesinde, üniversal torna tezgahları, taşlama tezgahları, hidrolik abkant presler, hidrolik ve motorlu giyotin makaslar, şanzımanlı ve sütunlü maktap tezgahları, radyal maktap tezgahları, eksantrik presler, şerit testere tezgahları, sulu daire testereler, demir ve profil kesme makinaları, silindir makinaları, kaynak makinaları, zımpara tezgahları,pistonlu ve vidalı kompresörler ve daha birçok ürün bulunmaktadır.
Bahar Makina bugün geldiği nokta bakımından Türk sanayicisiyle güçbirliği içerisindedir. Profesyonelliği, kalite ve güvenirliği benimseyen firmamız uygun fiyat anlayışıyla tüketicisini destekleyerek zamanında teslimat ve satış sonrası destek ilkesiyle de kusursuz bir hizmet sunmaktadır.
Bahar Makina © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
Cafer Yukseloglu Tarafından Yapıldı